خرید مطمئن خودرو و موتور سیکلت از مجازه

مقالات 22 آذر 1398 14 دی 1398


شده بخوای ماشینتو بفروشی یا موتورسیکلتت رو بفروشی و خودت آگهی کنی و هی دلشوره داشته باشی که چه کسی میخواد بیاد بابت خرید و آیا آدم درستی هست یا نه ؟

ولی درحالی که با یک نمایشگاه اتومبیل مجاز تماس بگیری هم بهتر مشاوره میگیری و هم با اطمینان خاطر میفروشی و یا میخری؟

چون نمایشگاه مجازه صفر تا صد کارهای مربوط به خودرو یا موتورسیکتتو انجام میده و . . . .

ما در مجازه فقط آگهی های نمایشگاه هایی را قرار می دهیم که دارای مجوز رسمی و قانونی هستند و زیر نظر اتحادیه صنف خود فعالیت می کنند.

شما زمانی که از سایت ما یعنی مجازه یک موتور سیکلت یا خودرو را انتخاب و خریداری می کنید می توانید اطمینان 100 درصد داشته باشید که از نظر مدارک خودرو یا موتور سیکلت به هیچ گونه مسئله ای برخورد نمی کنید.

زمانی که شما از مجازه خودرو یا هر وسیله نقلیه دیگری را خریداری می کنید ما این اطمینان را به شما می دهیم که با قیمت واقعی خرید خود را انجام داده اید.

اکنون که به انتهای سال نزدیک می شویم ، بازار خرید و فروش خودرو هم دارد بر خلاف سردی هوا ، رو به گرمی می رود ، زیرا فرصت مناسبی برای خرید و یا فروش خودرو در این ماه از سال برای تمامی دارندگان و خریداران پیش می آید .

در ابتدای امر و قبل از آنکه وارد هر گونه بحثی بشویم باید به نکات و تعاریفی اشاره داشته باشیم تا بتوانیم به خوبی یک خودروی دست دوم را بشناسیم و بدانیم اصلا خودروی کار کرده و یا دست دوم چیست ؟

اصولا در بازار خودرو و نمایشگاه داران خودرو ، به خودرویی که کارکرد 80 کیلومتر و یا کمتر را داشته باشد ، خودروی صفر می گویند ، حال اگر خودرویی بیش از این میزان کارکرد داشته از نظر ایشان خودروی دست دوم بوده و قیمت گذاری را بر روی این خودرو بر اساس اینکه خودروی کار کرده است ، انجام می دهند .

در خرید هر خودروی ، ملاک اول و دوم را باید میان سلیقه و هزینه ، بر اساس انتخاب افراد قرار داد و این مورد کاملا شخصی می باشد .

ملاک های بعدی برای خرید خودروی دست دوم می تواند شامل :
کارکرد خودرو ، کارایی و سالم بودن خودرو ، ظاهر خودرو ، قیمت قطعات دست دوم در بازار ، دسترسی به تعمیرکاران حرفه ای و مناسب ( خدمات پس از فروش شرکت تولید کننده ) ، میزان سال کارکرد خودرو ، تجهیزات و آپشن های خودرو ، قابلیت فروش مناسب خریداری شده و موارد دیگر که این موارد شاید در دسته مهم ترین ها قرار بگیرند اشاره داشت .

همیشه در خرید خودروی دست دوم باید دقت ، ریز بینی ، نکته سنجی و موارد دیگر را در معامله داشته باشیم ، زیرا این موارد هر کدام در کنار یکدیگر توانایی و قابلیت های بیشماری دارند .

در هنگام خرید خودروی دست دوم ، با صاحب خودرو صحبتی داشته ، بدانید که به چه دلیل خودروی خویش را می فروشد ، و بدانید فرد مذکور که از خودرو استفاده داشته است ، چگونه فردی می باشد ، زیرا اصولا هر فردی با خودروی خویش چنان رفتار می کند که با خویش رفتار دارد ( قبل از خرید صاحب خودرو را خوب بشناسید زیرا صاحب خودرو است که نشان دهنده سالم بودن و یا نا سالم بودن خودرو می باشد ) .

آن‌قدرها هم که فکر می‌کنید ترسناک نیست. راستش را بخواهید اگر کمی منطقی باشید و حواس‌تان را جمع کنید،‌ حتی یک ریسک اقتصادی هم محسوب نمی‌شود. درباره‌ی خرید یک خودرو دست‌دوم صحبت می‌کنیم. خودرویی که پیش‌تر توسط فرد یا افرادی استفاده‌شده و حالا بنا به دلایلی به‌‌فروش می‌رسد. درواقع بخش اعظمی از گردش مالی بازار خودرو، مربوط به خریدوفروش همین مدل‌های دست‌دوم است. خودروهای کارکرده به‌دلیل افت قیمتی که دارند اغلب باب میل بسیاری از خانواده‌ها و البته جوان‌ترها هستند. اما در این میان بسیاری از افراد متمول نیز دیده می‌شوند که با توجیهات اقتصادی سراغ این‌گونه وسایل نقلیه می‌روند.

 

بدون برچسب

77 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر